Dla Druhny

Prezent dla Druhny to pamiątka, która zostanie z nią na dłużej. Bransoletka z karteczką „Czy zostaniesz moją Druhną?” wywołają w niej na pewno radość i miłe wspomnienia, do których będzie mogła wracać przy każdym spojrzeniu na biżuterię. 
Do prezentu dla Druhny możesz dołączyć swoją własną, personalizowaną dedykację, tak aby Druhna poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowo. 
Personalizowane prezenty na zapytanie lub podziękowanie dla Druhny to idealny pomysł na wyjątkową, sentymentalną pamiątkę.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz prezenty dla Druhny z podziękowaniem „dziękuję, że zostałaś moją Druhną!” ale także z zapytaniem „czy zostaniesz moją Druhną?”

 

Prezent dla druhny - bransoletka lub naszyjnik

Jeżeli druhna lubi nosić biżuterią, to bransoletka z kamieni naturalnych z Twoją własną dedykacją będzie idealnym upominkiem. To wyjątkowy prezent dla druhny, który sprawi, że poczuje się ona naprawdę wyróżniona. 

 


Jak pakujemy prezenty dla Druhny?

  • Prezent dla przyszłej druhny pakujemy w pudełko jubilerskie i dołączamy do niego karteczkę z dedykacją:

1.  "Czy zostaniesz moją Druhną?" - taka dedykacja jest świetnym pomysłem na prośbę o bycie druhną

2.  "Ten ważny dzień dla mnie, nie może się odbyć bez Ciebie. Czy zostaniesz moją Druhną?" - takie pytanie o bycie druhną to gwarancja łez wzruszenia :)

3.  "Jesteś przy mnie zawsze, gdy Cię potrzebuję, byłaś również w najważniejszym dla mnie dniu. Dziękuję, że zostałaś moją Druhną" - czyli podziękowanie dla Druhny za obecność w dniu ślubu

4. Twoją spersonalizowana dedykacją, z pytaniem lub podziękowaniem dla świadkowej

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium