Dla Mamy Chrzestnej

Prezent dla Matki Chrzestnej to pamiątka, która zostanie z nią na dłużej. Biżuteria z wyjątkową dedykacją wywołają w niej na pewno radość i miłe wspomnienia, do których będzie mogła wracać przy każdym spojrzeniu na bransoletkę czy naszyjnik. 

Do prezentu dla Matki Chrzestnej dołącz własną, personalizowaną dedykację, tak aby poczuła się ona jeszcze bardziej wyjątkowo ♡

Wybierz jakiego prezentu poszukujesz:

Czy zostaniesz moją Mamą Chrzestną?

Dziękuję, że zostałaś moją Mamą Chrzestną!

Prezent dla Matki Chrzestnej to pamiątka, która zostanie z nią na dłużej. Naszyjnik, pierścionek lub bransoletka z karteczką „Czy zostaniesz moją Mamą Chrzestną?” wywołają w niej na pewno radość i miłe wspomnienia, do których będzie mogła wracać przy każdym spojrzeniu na biżuterię. 
Do prezentu dla Matki Chrzestnej możesz dołączyć swoją własną, personalizowaną dedykację, tak aby poczuła się ona jeszcze bardziej wyjątkowo. 
Personalizowane prezenty na zapytanie lub podziękowanie dla Matki Chrzestnej to idealny pomysł na wyjątkową, sentymentalną pamiątkę.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz prezenty dla Matki Chrzestnej z podziękowaniem „dziękuję, że zostałaś moją Mamą Chrzestną” ale także z zapytaniem „czy zostaniesz moją Mamą Chrzestną?”

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium