Dla Świadkowej

Świadkowa to nasza najbliższa przyjaciółka, która towarzyszy nam w najważniejszych momentach życia. Podaruj jej wyjątkowy prezent, który będzie wyrazem waszej więzi ♡

Wybierz jakiego prezentu szukasz:

Prezent dla Świadkowej to pamiątka, która zostanie z nią na dłużej. Naszyjnik lub bransoletka z pytaniem „Czy zostaniesz moją Świadkową?” wywołają w niej na pewno radość i miłe wspomnienia, do których będzie mogła wracać przy każdym spojrzeniu na biżuterię. 
Do prezentu dla Świadkowej możesz dołączyć swoją własną, personalizowaną dedykację, tak aby Świadkowa poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowo. 
Personalizowane prezenty na zapytanie lub podziękowanie dla Świadkowej to idealny pomysł na wyjątkową, sentymentalną pamiątkę.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz prezenty dla Świadkowej z podziękowaniem „dziękuję, że zostałaś moją Świadkową” ale także z zapytaniem „czy zostaniesz moją Świadkową?”

Prezent dla świadkowej - bransoletka lub naszyjnik

Jeżeli świadkowa lubi nosić biżuterią, to bransoletka z kamieni naturalnych z Twoją własną dedykacją będzie idealnym upominkiem. To wyjątkowy prezent dla świadkowej, który sprawi, że poczuje się ona naprawdę wyróżniona. 

Możesz wybrać także naszyjnik dla Świadkowej i do niego dołączyć Twoją dedykację z imieniem Świadkowej, datą Waszego ślubu, czy dodać Wasze inicjały. 

Naszyjniki dla Świadkowych dostępne są w 4 wersjach kolorystycznych z kamieniami granatu, szafiru, szmaragdu i rodonitu. Wybierz naszyjnik, który najbardziej spodoba się Twojej Świadkowej, a już zawsze będzie go miała przy sobie.


 

Jak pakujemy prezenty dla świadkowej?

  • Prezent dla przyszłej świadkowej pakujemy w pudełko jubilerskie i dołączamy do niego karteczkę z dedykacją:

1.  "Czy zostaniesz moją Świadkową?" - taka dedykacja jest świetnym pomysłem na prośbę o świadkowanie

2.  "Ten ważny dzień dla mnie, nie może się odbyć bez Ciebie. Czy zostaniesz moją Świadkową?" - takie pytanie o Świadkowanie to gwarancja łez wzruszenia świadkowej :)

3.  "Jesteś przy mnie zawsze, gdy Cię potrzebuję, byłaś również w najważniejszym dla mnie dniu. Dziękuję, że zostałaś moją Świadkową" - czyli podziękowanie dla świadkowej za obecność w dniu ślubu

4. Twoją spersonalizowana dedykacją, z pytaniem lub podziękowaniem dla świadkowej

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium